Paka Kudłaka

Strona internetowa

Strona internetowa hodowli psów rasy Barbet. Projekt zakładał, aby potencjalny klient hodowli mógł dowiedzieć się podstaw o działalności Paka Kudłaka. Przejrzysty, oparty na 4 spójnych kolorach projekt bardzo elegancko opowiada zarówno o psiakach jak i właścicielach działalności.

Rzeźnictwo-Wędliniarstwo Tomasz Kasperski

Strona internetowa

Celem było pokazanie masarni Pana Tomasza w taki sposób, aby przyciągnąć klienta, zachęcić go do eksploracji strony. Dokonaliśmy fotografii produktowej, a następnie zbudowaliśmy witrynę opartą na ciemnym motywie, przez co zdjęcia wyrobów wyglądają jeszcze pyszniej.

Egzotyka Leszno

Strona internetowa

Najstarszy i największy sklep zoologiczny w Lesznie już z nową stroną! Prosta, jednozakładkowa strona internetowa, złożona głównie z kolorowych grafik i zdjęć wykonanych przez nas.

Akademia Żłobek Montessori

Żłobek dwujęzyczny "Akademia Montessori"

Strona internetowa

Stworzyliśmy stronę oraz założyliśmy profil firmy w serwisie Google My Business oraz powiązaliśmy wszystkie konta dla lepszego pozycjonowania.

Szkoła Językowa Dialog

Strona internetowa

Responsywna strona internetowa dostosowana do każdego rodzaju urządzeń z możliwością przeglądania stron internetowych. Zbudowana na zasadzie OnePageSite. Krótka, czytelna, prosta strona zachęcająca potencjalnego klienta to kontaktu i skorzystania z usług szkoły.

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Henrykowie

Strona internetowa

Strona internetowa leszczyńskiego schroniska dla zwierząt. Założenie było proste. Pracownicy mają otrzymać prosty, intuicyjny i łatwy w obsłudze system do zarządzania zwierzakami. Tak też się stało! Od teraz zarówno odwiedzający jak i redaktorzy strony mogą ergonomiczniej poruszać się po stronie.

UKS P.U.M.A. Komorniki

UKS P.U.M.A. Komorniki

Strona internetowa

Strona internetowa klubu piłki siatkowej. Prosta w obsłudze, z możliwością wrzucania aktualności i zmiany treści strony. Dodatkowo zostało utworzone konto pocztowe w domenie strony oraz dodany certyfikat bezpieczeństwa SSL

Sklep Papagayo Creativo

Sklep internetowy

Sklep internetowy szkoły językowej. Produktami są pliki PDF, które można pobrać po zaksięgowaniu wpłaty. Dodaliśmy bardzo dużo metod płatności, od BLIK-a po przelewy tradycyjne i błyskawiczne.

Ośrodek Szkolenia Kierowców GROM

Strona internetowa

Strona internetowa reprezentująca szkołę jazdy GROM ze Śmigla. Strona we formie OnePageSite, czyli wszystko na jednej stronie. Przejrzysta, z dużą ilością fotografii oraz dynamicznych elementów i jednocześnie prosta w obsłudze witryna.

Powiat wschowski uczy o prawie

Witryna internetowa

Prosta realizacja edukacyjna dla jednego ze stowarzyszeń działających na terenie powiatu wschowskiego

Hotel dla Psów "u Teosia"

Hotel dla psów "U Teosia"

Strona internetowa

Prosty projekt zakładający utworzenie biernej strony internetowej, na której potencjalni klienci znajdą najważniejsze dla nich informacje o działaniu firmy. Stworzyliśmy stronę oraz założyliśmy profil firmy w serwisie Google My Business oraz powiązaliśmy wszystkie konta dla lepszego pozycjonowania.

Centrum Kultury i Biblioteka w Osiecznej

Strona internetowa

Strona internetowa dla CKiB w Osiecznej została stworzona z myślą o łatwości w poruszaniu się po niej. Każda osoba odnajdzie się bez problemu. Stronę dostosowaliśmy również dla osób niepełnosprawnych. Redaktorzy również mają łatwiej, gdyż wszystkie posty, galerie zdjęć, filmy oraz wydarzenia są automatyczne synchronizowane z FaceBook'iem.

Papagayo-Creativo

Strona internetowa

Strona internetowa reprezentująca szkołę językową Papagayo Creativo. Witryna połączona ze sklepem internetowym.